Rybářský návazec na sestavení udice pro rybaření formou muškaření.

Nacházíte se v kategorii: Rybářské potřeby | Návazce

Zde hledejte návazce, které lze použít pro sestavení Vaší muškařské udice. Mohou být ujímané, splétané nebo všelijak

1 2 3 4 5
[5]

1x,9stop,ujímaný návazec monofilní AKRON

1x-9stop-ujimany-navazec-monofilni-akron

Kód : 4_1_3_2
Ujímaný návazec monofilní AKRON, 1x (nosnost 12lbs, tj. 5,4kg, průměr kocové části návazce 0,25mm), délka 9 stop (cca 275cm). Klasické monofilní ujímané návazce Vás zbaví starostí s uzlíky při navazování vlasců různé tloušťky za účelem získání správné udice, používané obzvláště při muškaření na sucho. Jedná se o naprosto vynikající záležitost. Tlustší konec přivazuji k rychlospojce na konci šňůry a na tenký konec upevňuji mikrokroužek, ke kterému přivazuji koncový návazec. Při tomto použití mi vystačí asi tak dva tyto ujímané návazce na sezónu. Materiál je shodný jako materiál, ze kterého se vyrábějí vlasce.

NENÍ DOSTUPNÉ
 •  65,00 Kč

0x,7.5stopy,ujímaný návazec monofil.AKRO

0x-7-5stopy-ujimany-navazec-monofil-akro

Kód : 4_1_3_11
Ujímaný návazec monofilní AKRON (TIEMCO), 0x (nosnost 14lbs, tj. 6,3kg, průměr koncové části návazce 0,28mm), délka 7.5 stopy (cca 227cm). Klasické monofilní ujímané návazce Vás zbaví starostí s uzlíky při navazování vlasců různé tloušťky za účelem získání správné udice, používané obzvláště při muškaření na sucho. Jedná se o naprosto vynikající záležitost. Tlustší konec přivazuji k rychlospojce na konci šňůry a na tenký konec upevňuji mikrokroužek, ke kterému přivazuji koncový návazec. Při tomto použití mi vystačí asi tak dva tyto ujímané návazce na sezónu. Materiál je shodný jako materiál, ze kterého se vyrábějí vlasce.

NENÍ DOSTUPNÉ
 •  65,00 Kč

1x,7.5stopy,ujímaný návazec monofil.AKRO

1x-7-5stopy-ujimany-navazec-monofil-akro

Kód : 4_1_3_12
Ujímaný návazec monofilní AKRON (TIEMCO), 1x (nosnost 12lbs, tj. 5,4kg, průměr kocové části návazce 0,25mm), délka 7.5 stopy (cca 227cm). Klasické monofilní ujímané návazce Vás zbaví starostí s uzlíky při navazování vlasců různé tloušťky za účelem získání správné udice, používané obzvláště při muškaření na sucho. Jedná se o naprosto vynikající záležitost. Tlustší konec přivazuji k rychlospojce na konci šňůry a na tenký konec upevňuji mikrokroužek, ke kterému přivazuji koncový návazec. Při tomto použití mi vystačí asi tak dva tyto ujímané návazce na sezónu. Materiál je shodný jako materiál, ze kterého se vyrábějí vlasce.

NENÍ DOSTUPNÉ
 •  65,00 Kč

7x,7.5stopy,ujímaný návazec monofil.AKRO

7x-7-5stopy-ujimany-navazec-monofil-akro

Kód : 4_1_3_18
Ujímaný návazec monofilní AKRON (TIEMCO), 7x (nosnost 2.2lbs, tj. 1,1kg, průměr kocové části návazce 0,11mm), délka 7.5 stopy (cca 227cm). Klasické monofilní ujímané návazce Vás zbaví starostí s uzlíky při navazování vlasců různé tloušťky za účelem získání správné udice, používané obzvláště při muškaření na sucho. Jedná se o naprosto vynikající záležitost. Tlustší konec přivazuji k rychlospojce na konci šňůry a na tenký konec upevňuji mikrokroužek, ke kterému přivazuji koncový návazec. Při tomto použití mi vystačí asi tak dva tyto ujímané návazce na sezónu. Materiál je shodný jako materiál, ze kterého se vyrábějí vlasce.

NENÍ DOSTUPNÉ
 •  65,00 Kč

0x,9stop,ujímaný návazec monofil.MARRYAT

0x-9stop-ujimany-navazec-monofil-marryat

Kód : 4_1_3_21
Ujímaný návazec monofilní MARRYAT, 0x (nosnost 12lbs, tj. 5,4kg, průměr kocové části návazce 0,28mm), délka 9 stop (cca 275cm). Klasické monofilní ujímané návazce Vás zbaví starostí s uzlíky při navazování vlasců různé tloušťky za účelem získání správné udice, používané obzvláště při muškaření na sucho. Jedná se o naprosto vynikající záležitost. Tlustší konec přivazuji k rychlospojce na konci šňůry a na tenký konec upevňuji mikrokroužek, ke kterému přivazuji koncový návazec. Při tomto použití mi vystačí asi tak dva tyto ujímané návazce na sezónu. Materiál je shodný jako materiál, ze kterého se vyrábějí vlasce.

NENÍ DOSTUPNÉ
 •  65,00 Kč

6x,9stop,ujímaný návazec monofil.MARRYAT

6x-9stop-ujimany-navazec-monofil-marryat

Kód : 4_1_3_27
Ujímaný návazec monofilní MARRYAT, 6x (nosnost 3lbs, tj. 1.4kg, průměr kocové části návazce 0,13mm), délka 9 stop (cca 275cm). Klasické monofilní ujímané návazce Vás zbaví starostí s uzlíky při navazování vlasců různé tloušťky za účelem získání správné udice, používané obzvláště při muškaření na sucho. Jedná se o naprosto vynikající záležitost. Tlustší konec přivazuji k rychlospojce na konci šňůry a na tenký konec upevňuji mikrokroužek, ke kterému přivazuji koncový návazec. Při tomto použití mi vystačí asi tak dva tyto ujímané návazce na sezónu. Materiál je shodný jako materiál, ze kterého se vyrábějí vlasce.

NENÍ DOSTUPNÉ
 •  65,00 Kč

7x,9stop,ujímaný návazec monofil.MARRYAT

7x-9stop-ujimany-navazec-monofil-marryat

Kód : 4_1_3_28
Ujímaný návazec monofilní MARRYAT, 7x (nosnost 2.2lbs, tj. 1kg, průměr kocové části návazce 0,10mm), délka 9 stop (cca 275cm). Klasické monofilní ujímané návazce Vás zbaví starostí s uzlíky při navazování vlasců různé tloušťky za účelem získání správné udice, používané obzvláště při muškaření na sucho. Jedná se o naprosto vynikající záležitost. Tlustší konec přivazuji k rychlospojce na konci šňůry a na tenký konec upevňuji mikrokroužek, ke kterému přivazuji koncový návazec. Při tomto použití mi vystačí asi tak dva tyto ujímané návazce na sezónu. Materiál je shodný jako materiál, ze kterého se vyrábějí vlasce.

NENÍ DOSTUPNÉ
 •  65,00 Kč

7x, 9stop, ujímaný návazec monofilní AKRON

7x-9stop-ujimany-navazec-monofilni-akron

Kód : 4_1_3_8
Ujímaný návazec monofilní AKRON, 7x (nosnost 2.5lbs, tj. 1,1kg, průměr kocové části návazce 0,10mm), délka 9 stop (cca 275cm).

NENÍ DOSTUPNÉ
 •  65,00 Kč

Čirý, 35 cm s mikrokrokroužkem, UNK41

ciry-35-cm-s-mikrokrokrouzkem-unk41

Kód : 4_1_2_1
Pletený ujímaný návazec s mikrokroužkem, čirý, 5kg, 35 cm, HENDS. Splétaný ujímaný návazec HENDS je vhodný na veškeré druhy rybolovu, přes lov na nymfu, kde si vystačím s velni krátkým ujímaným návazcem až po lov na suchou mušku, kde využiji ty delší velikosti návazce. Mikrokroužek umožňuje dobré napojení koncového vlasce. Splétaný návazec je pevný a není tak choulostivý na oděr jako monofilní návazec.

NENÍ DOSTUPNÉ
 •  68,90 Kč

Šedý, 35 cm s mikrokrokroužkem, UNK48

sedy-35-cm-s-mikrokrokrouzkem-unk48

Kód : 4_1_2_2
Pletený ujímaný návazec s mikrokroužkem, šedý, 5kg, 35 cm, HENDS. Splétaný ujímaný návazec HENDS je vhodný na veškeré druhy rybolovu, přes lov na nymfu, kde si vystačím s velni krátkým ujímaným návazcem až po lov na suchou mušku, kde využiji ty delší velikosti návazce. Mikrokroužek umožňuje dobré napojení koncového vlasce. Splétaný návazec je pevný a není tak choulostivý na oděr jako monofilní návazec.

NENÍ DOSTUPNÉ
 •  68,90 Kč

Žlutozelený, 35 cm s mikrokrokr., UNK42

zlutozeleny-35-cm-s-mikrokrokr-unk42

Kód : 4_1_2_3
Pletený ujímaný návazec s mikrokroužkem, žlutozelený (fluo), 5kg, 35 cm, HENDS. Splétaný ujímaný návazec HENDS je vhodný na veškeré druhy rybolovu, přes lov na nymfu, kde si vystačím s velni krátkým ujímaným návazcem až po lov na suchou mušku, kde využiji ty delší velikosti návazce. Mikrokroužek umožňuje dobré napojení koncového vlasce. Splétaný návazec je pevný a není tak choulostivý na oděr jako monofilní návazec.

NENÍ DOSTUPNÉ
 •  68,90 Kč

Černý, 35 cm s mikrokrokroužkem,UNK40

cerny-35-cm-s-mikrokrokrouzkem-unk40

Kód : 4_1_2_4
Pletený ujímaný návazec s mikrokroužkem, černý, 5kg, 35 cm, HENDS UNK40. Splétaný ujímaný návazec HENDS je vhodný na veškeré druhy rybolovu, přes lov na nymfu, kde si vystačím s velni krátkým ujímaným návazcem až po lov na suchou mušku, kde využiji ty delší velikosti návazce. Mikrokroužek umožňuje dobré napojení koncového vlasce. Splétaný návazec je pevný a není tak choulostivý na oděr jako monofilní návazec.

SKLADEM (1 Ks)
1 2 3 4 5
[5]